Бер валлы фланецлы тайгак боҗра DHS045-37
Кыскача тасвирлама:
  1. Ingiant DHS045 сериясе - тышкы диаметры 45 мм һәм фланецлы ныклы валлы тайпылыш боҗрасы.
Продукт детальләре
Продукт теглары
Зур DHS045-37 сериясенең тышкы диаметры 45 мм, ул 37 каналдан тора, шул исәптән көч сигналы (10A 48V/2 боҗра, 5A 48V/2 боҗра, 3A 28V/2 боҗра, 1.5A 28V/5 боҗра) Бормалы пар (0.1A/4 боҗра) RS422 (0.1A/12 боҗра) LAN (1A/4 боҗра) 3G-SDI (1A/6 боҗра 1080P, 60HZ), сигнал һәм көч катнаш тапшыруны хуплый, юллар санын көйли ала, компакт, җиңел, коррозиягә чыдам, дат басмас корыч вал һәм алюминий корпус.
Гадәти кушымталар
Продукциягә исем бирү тасвирламасы
DHS045-37-5A исем тасвирламасы
  1. (1) Продукция төре: DH — электр тайпылышлы боҗра
  2. (2)Урнаштыру ысулы: S—бөтен валлы тайпылыш боҗрасы
  3. (3) Каты валлы тайпылыш боҗрасының тышкы диаметры: 045-45 мм
  4. (4) Барлыгы схемалар саны: 37-37 схема
  5. (5) Номиналь ток, югыйсә ул схемалар өчен башка номиналь ток аша үтсә, билгеләнмәячәк.
Продукция дәрәҗәсе таблицасы
Продукция дәрәҗәсе Эш тизлеге Эш тормышы
Техник параметрлар
Электр техник Механик техник
Параметрлар Бәя Параметрлар Бәя
Боҗралар саны 37 Йөзек яки Заказ буенча Эш температурасы -30℃~+85℃
Номиналь ток 1A, 3A, 5A, 10A Эш дымлылыгы <70%
Номиналь көчәнеш 0~48VAC/VDC Яклау дәрәҗәсе IP51
Изоляциягә каршы торучанлык ≥250ΜΩ@250VDC Кабык материалы Алюминий эретмәсе
Изоляция ныклыгы 250VAC@50Гц, 60с, 1мА Электр контакт материалы Алтын-алтын контактлары
Динамик каршылык үзгәрү кыйммәте <10 мΩ Кургаш спецификациясе AWG18#,AWG22#,AWG24,AWG26#
Эш тизлеге 0-300 әйләнү/мин Кургаш озынлыгы 500 мм+20 мм
Чыбыкларның спецификацияләре таблицасы
Номиналь ток Чыбык зурлыгы
(AWG)
Үткәргеч зурлыгы
(мм²)
Чыбык төсе Чыбык диаметры
≤2A AWG26# 0.15 Кызыл, сары, кара, зәңгәр, яшел, ак,
көрән, соры, кызгылт сары, шәмәхә, ачык, кызыл, үтә күренмәле
Φ1
3A AWG24# 0.2 Кызыл, сары, кара, зәңгәр, яшел, ак, көрән, соры, кызгылт сары, шәмәхә, ачык, кызыл, үтә күренмәле, зәңгәр ак, ак кызыл Φ1.3
5A AWG22# 0,35 Кызыл, сары, кара, зәңгәр, яшел, ак, көрән, соры, кызгылт сары, шәмәхә, ачык, кызыл, үтә күренмәле, зәңгәр ак, ак кызыл Φ1.3
6A AWG20# 0,5 Кызыл, сары Φ1.4
8A AWG18# 0,75 Кызыл, сары, кара, көрән, яшел, ак, зәңгәр, соры, кызгылт сары, шәмәхә Φ1.6
10А AWG16# 1.5 Кызыл, сары, кара, көрән, яшел, ак Φ2.0
15А AWG14# 2.00 Кызыл, сары, кара, көрән, яшел, ак Φ2.3
20А AWG14# 2.5 Кызыл, сары, кара, көрән, яшел, ак Φ2.3
25А AWG12# 3.00 Кызыл, сары, кара, зәңгәр Φ3.2
30А AWG10# 6.00 Кызыл Φ4.2
>30А Параллель рәвештә берничә AWG12# яки берничә AWG10# чыбык кулланыгыз
Кургаш чыбык озынлыгы тасвирламасы:
1.500+20 мм (Гомуми таләп: Чыбык озынлыгын тайпылышлы боҗраның эчке һәм тышкы боҗраларының чыбык чыгу тишегенең оч ягыннан үлчәгез).
2. Клиент таләп иткәнчә озынлык: L <1000 мм, Стандарт L+20 мм
Узынлыгы>1000 мм, Стандарт Узынлыгы+50 мм
Узынлыгы>5000 мм, Стандарт Узынлыгы+100 мм