Әйләнмәле өстәл өчен DHK012-12-10A тишек аша үтә торган зур тайпылышлы боҗра
Кыскача тасвирлама:
Продукт детальләре
Продукт теглары
Спецификация
DHK012-12-10A
Төп параметрлар
Схемалар саны 12 канал Эш температурасы “-40℃~+65℃”
Номиналь ток 10А Эш дымлылыгы <70%
Номиналь көчәнеш 0~240 ВАК/ВКК Яклау дәрәҗәсе IP54
Изоляциягә каршы торучанлык ≥1000MΩ @500VDC Торак материалы Алюминий эретмәсе
Изоляция ныклыгы 1500 ВАК @ 50Гц, 60с, 2мА Электр контакт материалы Кыйммәтле металл
Динамик каршылык үзгәреше <10MΩ Кургаш чыбык спецификациясе Төсле тефлон изоляцияләнгән һәм консервланган җепле сыгылмалы чыбык
Әйләнү тизлеге 0~600 әйләнү/мин Кургаш чыбык озынлыгы 500 мм + 20 мм
Стандарт продукт контуры рәсеме
продукт тасвирламасы1
Гариза бирелде
продукт тасвирламасы2
продукт тасвирламасы3
продукт тасвирламасы4
Безнең өстенлегебез
Завод күренеше
продукт тасвирламасы5
продукт тасвирламасы6
продукт тасвирламасы7Спецификация
DHK012-12-10A
Төп параметрлар
Номиналь көчәнеш 0~240 VAC/VDC Яклау дәрәҗәсе IP54
Изоляция ныклыгы 1500 VAC @ 50Гц, 60с, 2мА Электр контакт материалы Кыйммәтле металл