DHS012-18 Микрофланцлы тайгак боҗра
Кыскача тасвирлама:
  1. DHS012 сериясе - тышкы диаметры 12 мм һәм фланецлы ныклы валлы тайпылыш боҗрасы.
Продукт детальләре
Продукт теглары
Зур DHS012 сериясенең тышкы диаметры 12 мм, ул 1-48 каналлы интеграль төгәл үткәргеч тайпылыш боҗрасыннан тора, сигнал һәм көч катнаш тапшыруны хуплый, стандарт модельләргә нигезләнеп схемалар санын һәм ток көчәнешен көйли ала.
Гадәти кушымталар
Продукциягә исем бирү тасвирламасы
DHS012-18-2A
  1. (1) Продукт төре: DH—электрик тайпылышлы боҗра
  2. (2) Урнаштыру ысулы: S—бөтен валлы тайпылыш боҗрасы
  3. (3) Каты валлы тайпылыш боҗрасының тышкы диаметры: 12-12 мм
  4. (4) Барлыгы схемалар саны: 18-18 схема
  5. (5) Номиналь ток, югыйсә ул схемалар өчен башка номиналь ток аша үтсә, билгеләнмәячәк.
DHS012-18 Микрофланцлы тайгак боҗра 2D стандарт рәсеме
DHS012-6-1A
Продукция дәрәҗәсе таблицасы
Продукция дәрәҗәсе Эш тизлеге Эш тормышы
Техник параметрлар
Электр техник Механик техник
Параметрлар Бәя Параметрлар Бәя
Боҗралар саны 18 Боҗра яки заказ буенча Эш температурасы -20℃~+70℃
Номиналь ток 2A Эш дымлылыгы <70%
Номиналь көчәнеш 0~240VAC/VDC Яклау дәрәҗәсе IP51
Изоляциягә каршы торучанлык ≥250ΜΩ@500VDC Кабык материалы Дат басмас корыч
Изоляция ныклыгы 220VAC@50Гц, 60с, 2мА Электр контакт материалы Кыйммәтле металлар
Динамик каршылык үзгәрү кыйммәте <10 мΩ Кургаш спецификациясе AF-0.35 мм² булган схемалар өчен 5А,
AF-0.15 мм² белән ял итү
Эш тизлеге 0-100 әйләнү/мин Кургаш озынлыгы 500 мм+20 мм
Чыбыкларның спецификацияләре таблицасы
Номиналь ток Чыбык зурлыгы
(AWG)
Үткәргеч зурлыгы
(мм²)
Чыбык төсе Чыбык диаметры
≤2A AWG26# 0.15 Кызыл, сары, кара, зәңгәр, яшел, ак,
көрән, соры, кызгылт сары, шәмәхә, ачык, кызыл, үтә күренмәле
Φ1
3A AWG24# 0.2 Кызыл, сары, кара, зәңгәр, яшел, ак, көрән, соры, кызгылт сары, шәмәхә, ачык, кызыл, үтә күренмәле, зәңгәр ак, ак кызыл Φ1.3
5A AWG22# 0,35 Кызыл, сары, кара, зәңгәр, яшел, ак, көрән, соры, кызгылт сары, шәмәхә, ачык, кызыл, үтә күренмәле, зәңгәр ак, ак кызыл Φ1.3
6A AWG20# 0,5 Кызыл, сары Φ1.4
8A AWG18# 0,75 Кызыл, сары, кара, көрән, яшел, ак, зәңгәр, соры, кызгылт сары, шәмәхә Φ1.6
10А AWG16# 1.5 Кызыл, сары, кара, көрән, яшел, ак Φ2.0
15А AWG14# 2.00 Кызыл, сары, кара, көрән, яшел, ак Φ2.3
20А AWG14# 2.5 Кызыл, сары, кара, көрән, яшел, ак Φ2.3
25А AWG12# 3.00 Кызыл, сары, кара, зәңгәр Φ3.2
30А AWG10# 6.00 Кызыл Φ4.2
>30А Параллель рәвештә берничә AWG12# яки берничә AWG10# чыбык кулланыгыз
Кургаш чыбык озынлыгы тасвирламасы:
1.500+20 мм (Гомуми таләп: Чыбык озынлыгын тайпылышлы боҗраның эчке һәм тышкы боҗраларының чыбык чыгу тишегенең оч ягыннан үлчәгез).
2. Клиент таләп иткәнчә озынлык: L <1000 мм, Стандарт L+20 мм
Узынлыгы>1000 мм, Стандарт Узынлыгы+50 мм
Узынлыгы>5000 мм, Стандарт Узынлыгы+100 мм